Načítám...
SPEED 8 20ml

SPEED8® je unikátní stimulujující tekutý doplňek stravy s cukrem, sladidly a vysokým obsahem kofeinu.

Cena:
39 Kč
Dodáme Vám:
do 3.8.2020
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

SPEED8® je ideálně určen pro osoby fyzicky a psychicky přetěžované, které potřebují odolávat rychlému a hektickému způsobu života.

SPEED8® využívají manažeři, studenti v náročném zkouškovém období, sportovci, dálkoví řidiči a další fyzicky a psychicky náročně pracující lidé.

Do ruky se vám tak dostává skutečný stimulant založený na rostlinných extraktech, mozkových nutrientech, harmonizátorech a neurotransmiterech.Jde o jednoduchý a rychlý způsob zvýšení koncentrace a soustředění, které pomáhají dosáhnout vyšších výkonů a dodat tak více radosti ze života.

U zrodu tohoto výjimečného produktu stál v roce 2003 významný expert na speciální výživu MUDr. Petr Fořt. Letošní rok slaví SPEED8® již 12 let na českém trhu.

SPEED8® je unikátní stimulujující tekutý doplňek stravy s cukrem, sladidly a vysokým obsahem kofeinu (825 mg/100 ml). Jeho základem jsou rostlinné extrakty, mozkové nutrienty, harmonizátory a neurotransmitery.

Mozkové nutrienty aktivují tvorbu endorfinů navozujících pocit pohody a omezujících intenzitu bolesti.

Neurotransmitery slouží k přenášení nervových vzruchů mezi nervovými buňkami a k regulaci procesů v těle (glycin). Některé zvyšují fyzickou vytrvalost, zlepšují náladu, podporují kvalitu spánku a odstraňují únavu. Stimulují schopnost vnímání, zlepšují paměť a schopnost koncentrace při zátěži. Prekurzory neurotransmiterů slouží k tvorbě neurotransmiterů – přenašečů nervového vzruchu (např. DLPA (dopaminu), DMAE (acetylcholinu)).

Složení:voda, glukóza monohydrát, glycin, taurin, L-citrulin-L-malát, acetyl-L-karnitin hydrochlorid, D,L-fenylalanin (DLPA), zelený čaj extrakt (30 % L-theanin), kofein přírodní, Yerba maté extrakt, Smilax medica extrakt, 2-dimetyl-aminoetanol bitartrát (DMAEB), Citrus aurantium extrakt (30 % synefrin), aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam K; konzervanty: benzoát sodný a sorbát draselný.

Doporučené dávkování: 1 ampule 1x denně.

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka