Načítám...
Česnek 1000 mg 60tbl.

Tobolky obsahující extrakt z česneku.

Cena:
109 Kč
Běžná cena:
129 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Tobolky obsahující extrakt z česneku jsou proto výhodné a praktické řešení. Nemusíte si odpírat sílu česneku a přitom jste ušetřeni nepříjemných průvodních jevů. Česnek je pro svou léčivou sílu ceněný již od nepaměti a dnešní studie jen dokazují jeho úžasné farmakologické vlastnosti. Mnoho lidí ale česnek hůře snáší v syrovém stavu a navíc málokdo si potrpí na specifické česnekové aroma. Silně působí na bakterie, kvasinky, plísně, houby, viry a některé parazity. Blahodárně působí na trávicí trak. Zlepšuje střevní peristaltiku, zvyšuje vylučování žluče. Tím napomáhá k odtraňvání nežádoucích kvasných procesů a s nimi souvisejících projevů jako je plynatost. Zvyšuje sekreci žláz, působí detoxikačně proti jedovatým zplodinám a antibakteriálně účinkuje na střevní mikroflóru. Snižuje krevní tlak, omezuje možnost vzniku arteriosklerózy. Doporučuje se užívat jej při paradontóze a mokvavých ranách. Velmi účinný je i při profylaxi chřipky, proti otravě olovem a nikotinem. Antibakteriální a antimykotické účinky jsou nezanedbatelné.

Doporučené dávkování : 1 tobolka denně. Tobolku je možné zapít tekutinou.

Skladování : Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění :Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Společné užívání s inzulínem je nutné konzultovat s lékařem.

Upozornění:Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka