Načítám...
Hořčík Forte 60tbl.

Podporuje správnou činnost nervového a svalového systému.

Cena:
106 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Hořčík Forte - podpora správné funkce nervového systému, předchází křečím, vhodné nejen pro sportovce, Pomáhá zvládat každodenní stres a zvýšenou zátěž organismu, přispívá k udržení zdravých kostí a zubů.

Hořčík je minerální složka z většiny vázána v kostní tkání a zubech, dále je obsažena v nervové a svalové tkáni, v plazmě a krvinkách. Příjem hořčíku potravou je často nízký, proto jeho denní dávku je vhodné zajistit i jinou formou. Účastní všech metabolických dějů, při kterých se přeměňuje energie v organismu. Je nezbytný pro normální funkci svalů, pro činnost srdce a oběhový systém, zvyšuje odolnost organismu příznivým ovlivněním jeho imunity. Nedostatek hořčíku vede ke zvýšenému nervovému podráždění. K nedostatku hořčíku v těle může docházet při jednostranné výživě, u těhotných a kojících žen nebo u diabetiků. Preventivně hořčík snižuje riziko srdečně-cévních onemocnění.

Složení v 1 tobolce:

  • Hořčík 200 mg / 53,3 % DDD

Hmotnost: 48 g (- 5 %)

Účinky: Přispívá k udržení vitality a energičnosti organismu- Napomáhá ke správné funkci nervového a svalového systému. Příznivě působí na stav kostí a zubů
Složení: zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza, sorbitol, karboxymethylcelulóza; oxid hořečnatý; látka protispékavá: stearát hořečnatý; potah (zahušťovadlo: hydroxypropylmethylceluóza; rozpouštědlo: polyethylenglycol; látka protispékavá: talek; barvivo: oxid titaničitý).

Dávkování: 1 tableta denně, zapít vodou

Upozornění: Přípravek není určen dětem do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu v suchu a temnu, při teplotě do 25°C. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka