Načítám...
Omega 3 60tbl.

Komplex nenasycených mastných kyselin z mořských ryb.

Cena:
249 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Omega 3 je komplex nenasycených mastných kyselin z mořských ryb.Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu.Podporuje správnou funkci srdečního svalu a cévního systému. Živiny nalezené v rybím oleji hrají jedinečnou úlohu při redukci hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi, což zároveň snižuje riziko infarktu. Tyto živiny jsou označovány jako Omega-3, skupina nenasycených mastných kyselin s vyšším počtem dvojných vazeb (vícenenasycené mastné kyseliny). Ty jsou esenciální, protože organismus si je nemůže vyrobit a proto je musí získat z potravinových zdrojů. Dvě z nejvýznamnějších se nazývají EPA (Eikosapentaenová kyselina) a DHA (Dokosahexaenová kyselina), a je prokázáno, že nejen snižují riziko vzniku srdečních chorob, ale zároveň poskytují určitý stupeň ochrany tím, že pomáhají udržovat artérie průchodné.

 

Složení ve 2 tobolkách: Rybí olej: 2 000 mg / Kyselina eikosapentaenová (EPA) 600 mg / Kyselina dokosahexaenová (DHA) 300 mg

 

Účinky:

  • EPA a DHA podporují srdce
  • DHA navíc příznivě ovlivňuje činnost mozku a očí

Složení: Rybí olej s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA); želatinová tobolka (želatina, zahušťovadlo: glycerín; voda)

Dávkování: 1 - 3 tobolky denně, přijměte nejlépe během jídla nebo po jídle a zapijte vodou. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

Upozornění: Přípravek není určen dětem. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu v suchu a temnu, při teplotě do 25°C. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka